Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik tárhelyszolgáltató...

Melyik tárhelyszolgáltató engedélyezi, hogy lehessen chat az oldalon?

Figyelt kérdés
Valamiért ezt több szolgáltató is tiltja ... mármint a chat-et. Nem tudom miért. De biztos van olyan, ahol lehet. Nem kell ingyenesnek lennie :)
2010. dec. 27. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek mind ingyenesek, és engedélyezik.(: Remélem segítettem^^

2010. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Használd a FreeNode webchat-jét, ami nem terheli a tárhelyszolgáltatód szerverét ezért mindegyik engedni fogja a használatát: [link]


Ha kattintasz a sarokban található kis ikonra és az "About qwebirc..." menüpontra akkor részletes infókat kaphatsz a használatról.


Beilleszthető akár egy <frame>-be is... (ha jól csinálod)

Megadhatod az alapértelmezett szoba nevét...

stb.

stb.


...de sajnos csak angolul tud...

2010. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem említeni, hogy semmilyen féle reklám ne legyen az oldalon.

Ezek viszont eléggé csak reklámozósak, mivel ingyenesek.

2011. jan. 7. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "reklámozós, mivel ingyenes"?????


Az hogy valami ingyenes nem egyenlő azzal hogy "reklámozós". Ezt a butaságot nem is értem honnan vetted...

A tárhelyet biztosító cégek abból tartják fenn a tárhelyet amit használsz hogy reklámokat helyeznek el it-ott-amott.


A FreeNode chat rendszere (és sok más sem hasonló) pedig biztosan nem "reklámozós"... Csupán a szerzői jogok infóit nem távolíthatod el belőle, de azt hiszem ez normális dolog.


Egyébként egy webes keresővel te is megtaláltad volna "reklámmentes" és ugyanakkor "ingyenes" tárhelyszolgáltatókat: [link]


Ha pedig a legszéleskörűbb szolgáltatást akarod kapni akkor regisztrálj egy domain nevet és bérelj egy szervert hozzá, így se a reklámok se a korlátozások miatt nem lesznek gondjaid.

2011. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PHP de kóder! ***** válasza:

linkeld ezt be: [link]


hehe ;)

2013. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PHP de kóder! ***** válasza:
mar ha mukodik eppen
2013. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PHP de kóder! ***** válasza:
mukodik
2013. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!