Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tetszik ez a weboldal? (bővebb...

Tetszik ez a weboldal? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

Van egy weboldal amit a mindenkilapján lett szerkesztve és még mindig szerkesztik de szerintetek jó ?


[link]

léci nézzétek meg és válaszoljatok !

Előre is Köszi !


2011. jan. 2. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
elmegy, de vannak ezerszer jobbak is, sajnos mióta megújult a mindenkilapja, azóta már én se szerkesztem az oldalamat, mert feleslegessé vált, szerkeszthetetlen, hogy is mondjam....olyan unalmas lett, mert már nincs semmi dolgod az oldallal csak választasz egy dizájnt és el van intézve, semmi kód keresgélés semmi ilyesmi...remélem érted amit mondok xDDDD és szerintem az a mondatot hogy "a gyengébbek kedvéért leírom hogy a greenorange jelentése zöldnarancs" azt mellőzd, mert lehet hogy neked vicces vagy menő, de mások meglátják és azonnal kilépnek mivel ez sértő mondat ^^
2011. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! :)
2011. jan. 2. 13:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ de nem az én oldalam hanem az egyik ismerősömé csak bizonytalan volt benne ! :)
2011. jan. 2. 13:34
 5/10 anonim válasza:
szívesen és akkor jó, bocsi nem tudtam =)
2011. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi örülök hogy válaszoltál :)
2011. jan. 2. 13:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Helyesírás egyes, leülhetsz.
2011. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az én oldalam de mond milyen hibák vannak benne ?
2011. jan. 3. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy jó, mert még a legprofibb weblakszerkesztő ember se tud jó honlapot csinálni olyan gagyi sablonos szerkesztőkkel, mint az mlap ;)
2011. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod !
2011. jan. 3. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!