Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom én is Google...

Hogyan tudom én is Google hirdetések között hirdetni a honlapom?

Figyelt kérdés

Hogyan kezdjek hozzá, mi a menete ennek?

Semmit nem tudok róla.


2008. jan. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindent megtudsz és akár rögtön regisztrálhatsz is:

[link]

2008. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy te is szerepelj a hírdetések között fizetni kell tudtommal, a lényege enne az adsense nek az, hogy azok a lapok jelennek meg többet, akik többet fizettek a szolgáltatásért.
2008. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
ez egy eleg osszetett folog. nem veletlenul foglakoznak ezzel kulon cegek. mindenesetre a cel, hogy minel tobb oldalrol mutasson link a te oldaladra, es az sem elhanyagolhato, ha ezek az oldalak is elokelo helyen szerepelnek a keresokben. kezdetnek torekedj arra hogy az oldalad a keredorobotok felteteleinek megfelelo legyen, tehat inel szabvanyszerubb, valamint regisztralj minel tobb un. "atalogusoldalra", ahol az egyes kategoriakba ingyenesen regisztralhatod az oldalad. persze ez egy hosszabb folyamat. mire az oldalad bekerul ide, honapok is eltelhetnek. ezert celszeru ezt a regisztraciot rogton azutan megtenni, hogy meg regisztraltattad az oldalad cimet.
2008. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha mlapos az oldalad azt külön ott belehet álíttani.Ha gportálos azt is!Ha meg nem akkor beírod a googléba a címét és megkeresi.Tuttommal minden oldalt reklámozni szokott a google
2008. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!