Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Fekete háttért szeretnék az...

Fekete háttért szeretnék az oldalamra. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Olyan gondom lenne, hogy a Facebook közösségi oldalamon, létrehoztam egy modult, ahova csak HTML-ben lehet tartalmat beírni. Nah most nekem az lenne a problémám, hogy szeretném, ha az oldal háttere FEKETE lenne.

Kérlek nézzétek meg erről van szó: [link]

Tudnátok segíteni abban hogy ez sikerüljön? :) Nagyon köszönöm!!!!!!! :)


2011. jan. 5. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze ha megmondod, hogy tudtad a modult létrehozni, mert most hirtelen nem találok ilyet. Az oldal megvan, csak olyat nem találok, ahova html-ben lehetne írni...
2011. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

<div style='background-color: #000000'>

</b>vastag</b>

<br>

<br>

<br>

<br>

<br>

<br>

<br>

<br>

<br>

<br>

<br>

<br>

</div>


tessék. ez műkszik, de csak a div zárótagre van hatása.

2011. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

<body style='background-color: #000000;'>


Tehat a bodyba kell tenni.

2011. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. FBML modullal csináltam. :) Az oldal szerkesztése menüpont alatt tudod ezt megtenni a saját oldaladdal.

A Profilkép alatt Ott van az oldal szerkesztés, és azon belül bal oldalt az 'Alkalmazások' fülre kell kattintani és ott kell kiválasztani az FBML modult. :) Akkor ott megadod a nevét és megírod a kódot, és kész is. :)

2011. jan. 6. 20:59
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Köszi^^ Sikerült! :) Örök hála^^.
2011. jan. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!