Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP id azonosító küldés, igen...

PHP id azonosító küldés, igen ám csak kellene másik fügvény is amit át akarok küldeni linkel . Pl oldal. Php? Id=3&sd=7 . hogy kell?

Figyelt kérdés

olyan bonyodalmam van még hogy elkezdtem id változót használni hogy iframe-n belűre tudjak küldeni számértékeket ... igenám csak nekem nem elég 1 változó ... más weboldalakon láttam hogy van más változója is az oldalaknak


van egy link ami iframe keretben nyilik meg pl oldal.php?id=3&sd=7


na most a célfileba meg ilyenem van :


$id=$_GET['id'];


include ("00".$id.".php")


$sd=$_GET['sd'];


include ("ss".$sd.".php")


az $id-t azt beolvassa az $sd-nél már hibaüzenetet dobál


szóval hogy tudok több ilyen azonosítót bepakolni hogy iframe kereten belűre fügvényeknek értéket tudjak adni ?


2011. jan. 6. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

De minek bonyolitod egy iframe-el? :D

Milyen hibaüzenetet ad? Egyelőre nem leltem hibát a kódodban... esetleg a pontosvessző hiánya, de szerintem azt csak ide nem irtad le... :-?

2011. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a pontosvesszőket leszámítva ez jó.


Esetleg az "ss" helyett "00"-val kezdődik a file? (mert a másik azzal kezdődik)

2011. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a pontosvessző volt a hiba xD ... csak amatőr vagyok és egy pontos vesszőért fél órán keresztül verem a fejem a falba ... az aprságokba bújik meg az ördög
2011. jan. 6. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
kapcsold be a hibakijelzést a php config file-ban
2011. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell bekapcsolni, mert az elesben elfelejted kikapcsolni esetleg,inkabb nezd a logot.
2011. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!