Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a törött link? Weblapom...

Mi a törött link? Weblapom leellenőriztem, és kiadott egy pár törött linket, de nem tudom hol keressem meg.

Figyelt kérdés

Oldaltérképet készítettem az ( [link] oldalon és kiírta a sorok közé,hogy /törött link/ .Na most azt én hol keresem meg?

Tavaly kompozerrel csináltam a weblapom,most találkoztam először ezzel az ellenőrzéssel.Nem vagyok webmester csak a saját honlapom csináltam meg.

Köszönöm a segítségeket.


2011. jan. 7. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Törött? Nem angolul írta és azt hogy crashed? Mert azt ne töröttre fordítsd le hanem arra hogy nem elérhető, törölt, megváltozott forrású a link, azaz olyan helyre vezet ahol már nem található tartalom törlés vagy áthelyezés, megváltozott fájlnév miatt.
2011. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!