Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a könyvről? Meglehet tanulni ebből a php-t és a mysql-l?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 11. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én könyv nélkül tanultam és semilyen tanfolyamon se vettem részt. Simán php.net ről meg lehet tanulni. Ja meg sok prog.hu olvasás. Persze ha van hozzá affinitásod és türelmed akkor meg lehet tanulni.Ez csak is rajtad múlik.
2011. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előzőtől kérdezném, hogy milyen szinten tudtad így megtanulni a php-t? Alkalmaztak is php programozóként? Meddig tartott a tanulás?
2011. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tanulás folyamatossan tart mert mindig találsz új dolgokat (oop stb), de mire össze tudtam dobni egy fórumot az kb olyan fél- egy év.Most egy telepíthető blogmotort írok (olyasmit mint a wordpresss de nem olyan komoly szintűt)

Engem nem alkalmaztak php-programozóként mert még tanulok meg hát papírom sincs róla.Jól megy az adatbázis kezelés, phpgd-t tanulgatom de az is elég jól megy.

2011. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kösz
2019. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!