Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Készítettem egy weblapot...

Készítettem egy weblapot sharepoint Designer-rel. Melyik weboldalra tudom feltölteni? Ingyenes tárhely kellene és egy learás hogy hogyan tudom feltölteni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 15:05
 1/5 Gishart ***** válasza:

[link]

Nekem itt van. Ingyenes, s van hozzá értelmes/értelmezhető leírás is

2011. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz, korábban neten csináltam sablonos weblapot, de azt csak a saját gépemen tudtam megnyitni és ott sem müködött minden. Ezért próbálkozom ezzel a módszerrel, talán sikerül
2011. jan. 14. 15:37
 3/5 Gishart ***** válasza:
Nekem fordítva volt. Sajátgépen mukodott, interneten nem. Remélem sikerül felrakni. ha nem írj, és megpróbálok segíteni
2011. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sharepoint desgner-rel csináltad? milyne kiterjesztéssel csináljam hogy fel tudjam tölteni? a jelenlegi HTML
2011. jan. 14. 15:47
 5/5 Gishart ***** válasza:
Nekem HTML volt a kiterjesztése, s simán felment. Én simán lekódoltam:D nem volt nehéz mutatvány, semmi extra nincs rajta csak szöveg. Jahm meg a főoldal index.HTML legyen:D
2011. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!