Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik weboldal tárhelyszolgál...

Melyik weboldal tárhelyszolgáltatót találja meg a google keresőrobot leghamarabb ha frissen csinálok egy új weboldalt?

Figyelt kérdés

mostanában olyan blogoldalakat írok ami egy teljesen új üres weboldal meg pár reklámfelület amit én helyezek el az oldalon ... a lényeg hogy a keresési kulcsszó már maga a domainnévben megvan, és ahány kis blog annyi új weboldal ... nos én azt akarom megtudni hogy van e olyan tárhelyszolgáltató aki törődik is olyan szinten a látogatottságával hogy google keresőoptimalizált és anélkül találná meg a google keresőrobot a weboldalamat minél hamarabb hogy beregisztráltam volna bármely más linktárba ....


szóval csak az oldalt hozom létre és az ingyenes webtárhely szolgáltató gondoskodik valamilyen szinten hogy látogatók gyűljenek az oldalamra minden reklám nélkül ... van ilyen ? vagy melyik a legjobb INGYENES szolgáltató amire leghamarabb rátalálnak és magától látogatókat generál ?


ami még pár feltételem lenne hogy lehetőleg minél hosszabb domainnévvel lehessen regisztrálni ... pl freewebnél csak 16 karakter a megengedett hossz ami kevéske


és ilyen előregyártott blogoldalakat nem szeretem, mert én a saját oldalamon a saját pénz hozó Google adwords, vagy etarget reklám bannereimet akarom csak elhelyezni és ezzel egy minimális passzív bevételecskét termelni magamnak.


2011. jan. 15. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

hát..szerintem ilyen nem nagyon van... max olyan hely ahol ha regelsz domaint akkor adnak neked x db megjelenést az ő honlapjukon (de ez nem free webhely). Én azt tudom mondani, hogy csinálj honlapot, és akkor azt pedig "regisztráltasd" a googlenál... ha gmailes vagy akkor van alapból lehetőséged erre, ha nem akkor pedig beregisztrálod magad itt: [link]

Hozzáadod a honlapot, megcsinálod amit kér, és aztán a google jól megnézi a lapod tartalmát és a kulcsszavak alapján indexelve leszel.

De egy full üres honlapot nem fog kidobni találatként egy kereső sem...

2011. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!