Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a weboldalról?

Figyelt kérdés
[link] nekem tetszik, csak mások véleményére is kíváncsi lennék. Min változtassak ha kell?
2011. jan. 15. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak én érzem úgy, hogy ez egy e107 alapú weboldal és reklám céljából raktad fel?:D

Szóval, mit változtass rajta? Hát, például építsd fel saját magadtól. Muhahah :D.

Őszintén, ha nincs webszerkesztői tudásod, mennyit tudnál variálni rajta? ha meg lenne, nem e107-et használtál volna.

2011. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez az oldal e107 portál rendszert használ, és a GNU GPL licensz alatt lett kiadva.


saját oldalt csinálj ...



Szerinted milyen a szerver?



--------------------------------------------------------------------------------



Nagyon jó


Megfelelő



A legjobb


Felejthetettlen



a szavazáson ne CSAK pozitiv válaszlehetőség legyen

2011. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

el vagy szállva magadtól.

Mondjuk én se mindig rakok rossz szavazási lehetőséget, ha vkinek nem tetszik, ott van fent a piros x, lehet arrébb menni...

De amúgy meg igazuk van, ez egy e107 alapú...-.-"

Ennyi a véleményem róla, és változtasd meg az egészet ha jót akarsz magadnak ;)

2011. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te csinaltad a kinezetet, akkor hiaba e107, teljesen jo.
2011. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!