Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol szerezhetnék gyakornoki...

Hol szerezhetnék gyakornoki állást webfejlesztőként?

Figyelt kérdés
Ötödéves egyetemista vagyok, fél éves aktív webfejlesztési tapasztalattal, de minden komolyabb referencia nélkül. Hol kaphatnék gyakornoki állást, esetleg hol kéne hirdetnem az igényemet?
2011. jan. 21. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

weblaboron talán.

de mivel semmi referenciád sincs, sehogy sem fogsz kitűnni a 16 éves kisiskolások és unatkozó kismamák közül, akik szintén ott koldulnak állást.

2011. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül az álláshirdetések között, ahol Junior fejlesztőt keresnek és vedd fel velük a kapcsolatot.
2011. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Várj ne értsétek félre, én nem állást keresek, hanem gyakornoki pozíciót, ami egyenlő praxis és tapasztalat-szerzéssel, amiért nem fizetnek, avagy nagyon minimálisan.
2011. jan. 21. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be pár cégnél aki a környékeden van, ingyenmunkát mindenki szereti (pláne ha jól csinálod), neked meg pörög a munkaidőd...
2011. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értettem félre, de ahol Juniorokat keresnek, oda lehet, hogy gyakornok is mehet.
2011. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!