Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Fel telepi tetem a Worldprees-...

Fel telepi tetem a Worldprees-t de nincs semmi külalakja csak szövegek vannak benne miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor szokás leírni, hogy miként telepítetted...
2011. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# Tömörítsd ki a csomagot egy üres könyvtárba.

# Nyisd meg a wp-config-sample.php fájlt a kedvenc szerkesztőddel, mint a WordPad vagy valami hasonlóval, és töltsd ki az adatbázis kapcsolatoddal kapcsolatos részeket.

# Mentsd el a fájlt, wp-config.php néven

# Tölts fel mindent a tárhelyedre.

# Nyisd meg a /wp-admin/install.php fájlt a böngésződben. Ez be fogja állítani azokat a táblákat, amire szüksége lesz a blogodnak. Ha bármilyen hibát tapasztalsz, mégegyszer ellenőrizd le a wp-config.php fájlt, és próbáld újra. Ha megint nem sikerül, látogass el Fórumra és adj meg annyi technikai adatot a telepítéseddel kapcsolatban, amennyit csak össze tudsz gyűjteni.

2011. febr. 4. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Tárhelyeden futtatható a Wordpress egyáltalán?

1. Érdemes használnod a WordPad helyett rendes kódszerkesztőt... pl. Komodo EDIT (ingyenes)

2. Firefox-hoz van a Firebug addon, ami segíthet, hogy miért esik szét az oldalad (Google Chrome-ban meg CTRL+SHIFT+i)


Mi az elérhetősége az oldalnak?

2011. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak bemásolta ami a leirásban volt én Notepad++ használok és ez az oldalam : [link]
2011. febr. 4. 22:16
 5/8 A kérdező kommentje:
na mit tegyek?
2011. febr. 5. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Felraktam az otthoni szerveremre a WP-t (a leírásod alapján) és nálam tökéletesen fut.

Megnéztem az oldalad forrását és az a különbség az enyémtől, hogy a <head> tagban nincs benne a formázás...

Lehetséges, hogy az atw-n nem fut rendesen a WP... keress másik tárhelyet...

2011. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lol... regisztráltam magam atw-re és kipróbáltam...

keress másik tárhelyet!

már a telepítési kinézet sem az igazi

2011. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt a skinnel van probléma. Csinálj egy "tmp" mappát a a főkönyvtárba. (ideiglenes fájloknak) CHMOD 777


ÉS nézd meg h a wp sablon tényleg elérhető e. Mer ugye itt egyetlen képet sem tölt be... egyébként működik a motor.

2011. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!