Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megváltoztattam a wordpress...

Megváltoztattam a wordpress felhasználónevemet/címemet, és a google valahányszor a régi (törölt) blogomat hívja elő. Meg lehet azt valahogy oldani, hogy a régi címet automatikusan az újra irányítsa át?

Figyelt kérdés
A két blog csak elviekben különbözik egymástól, a felhasználónév/cím megváltoztatásával a régi megszűnt, az új létrejött, de gyakorlatilag ugyanarról a tartalomról van szó. Ezért vetettem fel a problémát, hiszen csak egy átirányításra volna szükség, az elérni kívánt tartalom ugyancsak megtalálható, csak egy másik cím alatt. Az újra viszont lehetetlen rátalálni, sőt rákeresni is, mert a régi cím sokkal nagyobb találattal rendelkezik ugyanazokat a témákat illetően. Előre is köszönöm a hozzáértők válaszát!
2011. febr. 13. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
nem valószínű.Előbb-utóbb törölni fogja a régit a google, de én a helyedben regelnék újra a régi(törölt) névvel és átirányítattnám az újra ( feltéve ha lehetséges ilyen wordpressen)
2011. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is akartam, de a régire nem engedi, azt írja, hogy már létezik ilyen felhasználónév (pedig pont én szüntettem meg). Lett volna egy olyan lehetőség, hogy a régi helyett egy üres blogot hagyott volna, gondolom oda írhattam volna egy üzenetet, amellyel úgymond átirányítom az odatalálót az új címre, de már elszúrtam. Igen, valószínűleg törölni fogja, csak hát ez idő, sok idő kérdése. De azért köszönöm a választ!
2011. febr. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!