Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell weblapot programozni?

Hogyan kell weblapot programozni?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

A problémám a következő... Szeretnék egy saját és önálló weblapot létrehozni magam és mások számára is. A domain és tárhely regisztrációval nem lennének problémáim, de a következővel igen: Weblap programozás. Az a helyzet, hogy én egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz és fogalmam sincs, hogy mi az a WEBLAP MOTOR és miből-hogyan áll fel egy weblap programozása. Konkrétan egy induló sportweboldalról lenne szó, és ez ügyben szeretnék segítséget kérni olyan emberektől akik értenek ehhez a dologhoz és ehhez a részhez egy weboldalnak. Nekem nem kell az, hogy profi legyen valaki, bőven elég ha valaki csak "otthoni" szinten ért ehhez a dologhoz és már csinált is ilyet. Ezt a weboldalt már nagyon régen szeretném létrehozni, de sajnos ennél a résznél mindig elakadok. Böngészgettem az internetet és 70 ezer forint alatt alig találtam ezzel foglalkozó cégeket, vagy magánembereket. Ezzel a kérdéssel és egyben kéréssel fordulok most mindenkihez, aki tud kérem segítsen! Előre is köszönöm szépen mindenkinek aki ír!


2011. febr. 14. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
írd le h mik az elképzeléseid... mit kellene "tudnia" a weboldalnak.
2011. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha nem értesz hozzá, egyszerű kezelhetőséggel, php- fajtáú honlapot ajánlanék neked. Van egy adminisztrációs felület, ahol híreket, szavazásokat különböző menüpontokat stb.. testre szabhatsz. Én olcsón csinálnék neked honlapot.
2011. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
AZ az igazság, hogy ezt így elmondani nem nagyon tudnám, de megmutatni igen. Esetleg privátban ez megoldható lenne?
2011. febr. 14. 20:42
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát először is külön köszönöm ezeket a gyors válaszokat! Nagyon rendes tőletek! Azt tudom csak mondani amit az előbb is... Elmondani, hogy mit és milyet szeretnék nem nagyon tudom, de megmutatni igen, mert van egy weblap amit kinéztem magamnak és az nagyon tetszik. Szerintem (legalább is amit én értek hozzá) egyszerű, és könnyen kidolgozható.
2011. febr. 14. 20:45
 5/20 anonim ***** válasza:

privátban írhatsz, de én tudnám milyen honlap kell.

Kinézetet lehet témával változtatni. de a lényeges motor, híreket, menüpontokat, szavazásokat. h mit hol jelenítsen meg stb.. teljesen testre szabható.

2011. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
/2. válaszoló./
2011. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szükséged lesz HTML kódolásra:

[link]

A design miatt egy kis CSS-re:

[link]

Esetleg JavaSript-re:

[link]

Szerveroldali programozás is kell neked, erre ott a PHP:

[link]

[link]

2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nos, nekem lenne egy weboldalam amit az UCOZ.com-on hoztam létre és z ilyen lenne: [link] Ugyan ilyen weblapot szeretnék magamnak kialakítani.
2011. febr. 14. 20:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Megint én, hehe elég egyszerű ilyen oldalt létrehozni, ismerem is milyen motor hajtja. Csináljam meg ?
2011. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A drupal egy ingyenes tartalomkezelő rendszer. Persze kell rajta dolgozni egy kicsit, hogy úgy nézzen ki, ahogy neked kell, de kódolás helyett csak néhány csipcsup dolgot kell megcsinálni, amik a google segítségével nem eshetnek nehezedre. Nem ismerem a felkészültségedet, de ha nem sürgős, akkor én a helyedben azzal bütykölnék. Persze ha valaki megcsinálja neked olcsón, az se rossz, de igazából ők sem fognak egyedi motort írni neked...
2011. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!