Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogspot.com-on hogy tudok új...

Blogspot.com-on hogy tudok új oldalt csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy blogom, és szeretnék rajta még gy oldalt közzétenni, de elfelejtettem hogyan kell. Már van kettő, de nem tudom hogyan kell többet csinálni. Kérlek segítsetek, sürgős lenne. köszi előre is.
2011. febr. 17. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
bloghun pl úgy kell mikor írod a bejegyzést kiválaszthatod, hogy blogbejegyzésként vagy oldalként mentse el... utána pedig hivatkozhatsz az oldaladra ami egyébként a bejegyzések közt természetesen nem jelenik meg de attól még létezik... gondolom valahogy így működhet blogspoton is.
2011. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bejelentkezés után rámész a Bejegyzések részre,majd a menü(Bejegyzések,Megjegyzés,Beállítások,Tervezés,Pénzre Váltás,Statisztika) alatt alatt kiválasztod a menüpont Oldalak Szerkesztése részét.Itt egy kék gombon,fehér színnel ezt a szöveget találod:ÚJ OLDAL Kattints rá,és írd be a szöveget,aztán pedig katt a következő gombra:OLDAL KÖZZÉTÉTELE.

Remélem,segítettem! :)

2011. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ sikerült
2011. febr. 26. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!