Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 1. adott egy teljesen (szerint...

1. adott egy teljesen (szerintem biztonsági rés nélküli) apache, php, mysql, stb windows xp-n. A kérdés az hpgy van egy no-ip-s címem amire hogy lehet beállítani az apacheot?

Figyelt kérdés
2. Ha olyan lenne akkor vezsek egy fix ip-t és egy .tk vagy.co.cc-s címre felrakom ennél meg az lenne a kérdés hogy Name Servernek mit írjak?
2011. febr. 21. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem vagyok biztos benne h egy házi xp-n futó webszervert be lehet e configolni úgy h mások is elérjék... De majd a tőlem okosabbak válaszolnak :)
2011. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az XP maga a biztonsági rés :D


Az apache meg úgy működik, hogy a 80-as portot meg kell nyitni a tűzfalon és az ip címet meg be kell írni a böngészőbe és bejön a webboldal.


TK és CC domainekhez van névszerver, ezekben be kell confolni az IP címedet és egy A recordal összekapcsolni az xy.tk-s domained a géped IP-jével, és akkor már úgy is menni fog.


Részletek érdekelnek esetleg?

2011. márc. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Névszervert hogy lehet beállítani?
2011. ápr. 24. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!