Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki tud segíteni blogspoton...

Valaki tud segíteni blogspoton ez ügyben? Többi lent! Kezdők off.

Figyelt kérdés

Nah szóval. Találtam egy kis kiegészítést arra, hogy minden postban ott legyen egy like gomb. Azt szeretném elérni, hogy a Like gomb megnyomása után, megjelenjen egy egyéb tartalom is a postban. Szóval, hogy csak gombnyomás után tudják pl.: letölteni azt a zenefájlt vagy továbbolvasni a bejegyzést. Valamilyen scriptel biztos megoldható. Várom az ötleteket, megoldásokat.

Köszi.


2011. márc. 1. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem van egy ötletem rá, de mivel kezdő vagyok ezért hagylak is békében
2011. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hogy kezdők off arra írtam, hogy a feladat véleményem szerint nem könnyű... Így hülyeségeket ne írogassanak. Amúgy utána jártam elég rendesen de egyszerűen semmi. Vannak topikok ahol ilyet kérdeznek de megfelelő válasz nincs rá.
2011. márc. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!