Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit tegyek még az oldalamra?...

Mit tegyek még az oldalamra? Szerintetek jó oldal?

Figyelt kérdés

Ez az első oldalam és nemtudom mit tehetnék még rá. Valami olyat ajáljatok légyszi amit egy "kezdő,amatőr" is meg tud csinálni. Köszi! :)


www.mopszocskak.mlap.hu


2011. márc. 6. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Borzasztóan sablonos tucat oldal, vacak mlapos, szerintem nem igazán van jövője.


Ne haragudj meg, de nekem ez a véleményem...

2011. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A narancs szin irritáló
2011. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon klassz, de tele van helyesírási hibákkal! Használj pl. Wordöt a szövegek leírására, abban van helyesírás-ellenőrzés. Ha kész, onnan másold be a weboldal-szerkesztődbe. Ha magyar területi beállítás van a Windowsban, a Firefox is javítja a hibákat, ha írsz valami szövegmezőbe..
2011. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előzőekkel ne törődj, szerintem egész jó! Csak a háttér lehetne nem egyszínű, hanem legyen valami textúra rajta. (pl. a kutyusok) Nem fénykép, hanem inkább mint valami árnykép, a háttértől eltérő színnel. De ne legyen nagyon eltérő, ne virítson! A lényeg, hogy jól olvasható is legyen, meg ízléses is, de ne legyen unalmas. Plusz az oldal működése legyen hibamentes. Ja, és a linked üres lapot mutat, nem a főoldalt adja be :]
2011. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sztem nem kell semmi ehhez, jó ahogy van. Bár én nem az mlapot választottam volna weblapkészítéshez, van sok más jó honlapszerkesztő, pl. G-portál.
2011. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen sajnos nemtudom miért. Rá kell kattintani a főoldalra és utánna már kijön! :) AM meg köszi a válaszokat! :) Ja és az első válaszolónak üzenem hogy (bár megértem hogy ez a véleménye) de mivel hogy ez életem legelső weblapja és fogalam sem volt semmiről (mármmint hogy mit hogyan kel) szerintem ahoz képest elég jó lett! :)
2011. márc. 7. 10:55
 7/10 anonim ***** válasza:

első vagyok...

Attól függ hogyan nézzük. Nem akartam a lelkedbe gázolni, ha neked ez csak egy hobbi oldal unaloműzésképp, annak tökéletes. De ha összehasonlítod egy olyan hobbi oldallal ahol rendesen meg van írva html-be vagy megszerkesztve mit tudom én egy share pointal, az megint csak több munkát igényel, mint mlapon üres rublikákba beírni a dolgokat. Tehát egy egyszerű kis hobbi oldalnak tökéletes.

egy kis segítség, ha azt a randa mlap.hu-t el akarod hagyni az url végéből:


[link]

2011. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kedves elő! :) Csak sajna nemtudok angolul és nemszeretnék angol weblapkészítőt! :) De ha ajálsz olyan oldalt ahol magyrul lehet weblapot szerkeszteni és JÓ oldal azt megk♫8szönném! :) + legyen egyszerű XD
2011. márc. 7. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:
a link amit adtam nem weblapkészítő, hanem a csúnya mlapos domaint cseréli .tk-ra.
2011. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaaaaaaaa köszzi! :)
2011. márc. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!