Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Függ egy honlap megjelenésének...

P.Pityu kérdése:

Függ egy honlap megjelenésének sebessége a tárhely szolgáltatójától?

Figyelt kérdés

Freeweben van a honlapom,és megjelenéskor a képek nem azonnal jelennek meg,hanem látom ahogy alulról felfelé soronként töltödnek be.

Lehet ez az ingyenes tárhely hátránya?Ha igen akkor tudtok "gyors" szolgáltatót?


2011. márc. 7. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Igen ez az internet szolgáltató hibája. Nekem a szerveremhez adtak a Hostend-nél egy weboldalt az tökéletesen mükszik :)
2011. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szvsz nem kellene függnie. Nekem van atw, freeweb és más fizetős szolgáltatóknál is több tárhelyem., és mindegyiknél megfelelő a sebesség.

Lehet, hogy azok a képek, amik ilyen lassan töltődnek be nagyon nagy méretűek (akár több Megabyte).

Meg az sem mellékes, hogy milyen nálad az internet sávszélessége.

2011. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DannyZuko ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz. Lehet lassú a kiszolgáló is, de ez nem a freeweb lesz. Lehet hogy a beágyazott tartalom mérete nagy. Használj indek képeket és azokból hivatkozz a nagy képre. Ellenkező esetben ha marha sok a kép és még nagy is, akkor kapcsolat legyen a talpán ami behozza egyből.
2011. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!