Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nőből vagyok, valaki el tudná...

Nőből vagyok, valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is elnézést a címért, de tapasztalataim szerint csak azokat a kérdéseket nézik, akinek figyelemfelhívó a címe.


Szóval az igaz, hogy nő vagyok, és segítség kellene.

Szeretnék létrehozni egy olyan INGYENES oldalt a neten, ahol apróhirdetések jelenhetnének meg. Például, mint a jófogás.hu.

Mivel ennek az oldalnak az lenne a célja, hogy ingyen hirdethessen pár ember /tényleg nem sok, egy kisebb város környéknyi/ és kifejezetten babaholmikkal kapcsolatban, így nem kellene olyan hű, de nagy durranás. De mégis szeretnék egyet, amire ha bárki belép, tudja, hogy a környékbeliek árulnak rajta / elég hülye megfogalmazás, elnézést :)


Teljesen analfabéta vagyok, de nagyon hamar tanulok. Ha valaki elmagyarázná, vagy segítene az elkészítésben, nagyon megköszönném :)


25N


2011. márc. 18. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek neked , vegyél fel msn-re és megmutatom örömmel :) szaboalex@freemail.hu
2011. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért irtam hogy vegyél fel mert elég hosszú lenne elmagyarázni egy komentben de beszélgetés közben könyeben elmagyarázom , meg ha vmit nem értesz tudok segiteni benne. Most ugyis unatkozom :) Van pár weboldalam , és létezik az elképzelésednek megfelelő ingyenes megoldás.
2011. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Aranyos vagy, köszönöm :)

Az msn-re nem tudom belépni, mert frissíteni kéne, de a gép nem bírja :D

Esetleg gmail-es fiókod nincs? ott is lehetne chat-elni :)

2011. márc. 18. 16:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos, neked skype-od esetleg ?
2011. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy facebook ? aszthiszem ott van chat , bár én ott nem vagyok fent , de haverom accountján belépek és elv. tudunk beszélni chat-en.
2011. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

skype /vagy micsodám :) / sincs sajna, de a facebook-on fent vagyok.

Ott van chat, de nem tudom, hogyan működik. Mármint mennyire gyors, megbízható.


Amúgy bocsi, hogy leléptem, de közben felkelt a kiscsaj. 8-9 között altatom, utána jövök.

Ha gondolod, írj privátot és ott megbeszéljük, hol tudunk kommunikálni :)


Köszönöm előre is, hogy segítesz!

2011. márc. 18. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké irtam egy levelet :)
2011. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Szívesen segítek én is, írtam is privátba.
2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Alex-bejelöltelek facebook-on :)


A másik hozzászólónak is hamarosan visszajelzek.


Köszönöm Nektek előre is :)

2011. márc. 18. 19:53
 10/10 anonim válasza:
Válaszoltam e-mailben.
2011. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!