Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan előregyártott blog...

Olyan előregyártott blog oldalt keresek ahova be tudok csempészni saját google vagy etarget hirdetéseket ami nekem termel profitot. Van ilyen?

Figyelt kérdés

szóval előre gyártott blogoldalak érdekelnének, de a legfontosabb tényező az a látogatottság. hogy ne kelljen küln azért güriznem hogy látogassa valaki a blog oldat, mert a szolgáltató forgalma már alapból nagy és jó a pagerank értéke is ... és a html kódba bele tudok pakolni magamnak néhány google vagy etarget hirdetést is ami persze nekem termeli a profitot...


blog oldalam az van csak nem tudok rá látogatót generálni, szóval nagy amolyan bloghálózat oldalakba gondolkodom. pl twitter az nagy forgalmú de csak rövid üzeneket továbbít és max ha linkelni tudnák rajta...


2011. márc. 18. 20:32
 1/2 MultiVadász ***** válasza:
Blogspot.com? Amúgy a PageRankkal nem tudsz játszani, magadnak kell felnyomni.
2011. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
blog.hu-n biztos hogy van mindkettő alapból is anélkül hogy a HTML kódhoz hozzá kéne nyúlni, szerintem postr-n, blogger-n és blogteren is lehetséges ez. Egyébként az így leírt dolog nem fog menni, látogatókat csak egy idő után kapsz az "anyaoldaltól", a szolgáltó forgalma általában független a saját oldaladétól, ritkán kapsz tőlük látogatót, tehát belőlük nem fogsz megélni. A hirdetés meg megint olyan hogy nem tudod manipulálni a működését hogy mit hirdet a Google vagy az Etarget az oldaladon. Nyugodj meg, nem sok olyan ember van Magyarországon akik meg tudnak élni a bloglátogatás után járó reklámösszegekből. Szerintem a legnagyobb blogok sem keresnek többet havi pártízezer forintnál a hirdetésekből, egy kezdő blogból meg aztán rengeteg idő míg jövedelmet látsz, talán évek. Ja, és ha eleve csak a pénz miatt kezdenél blogolni akkor szerintem megint felejtős a dolog.
2011. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!