Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mitől lesz jó egy blog?

Mitől lesz jó egy blog?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi az amiért ti szívesen olvassátok? Mondjuk ne legyenek túl hosszúak a bejegyzések? Persze az alap, hogy érdekes legyen. De mégis, te miért látogatsz rendszeresen egy blogot? Küldhettek linkeket is kedvenc blogokról.:)
2011. márc. 20. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes (lehetőleg valós) történetekről szóljon, mert szvsz. a botránykönyvek azok, amiket szívesen olvasnak az emberek. Gondolom ha azt mondom, hogy Tesco titok (1, 2), akkor az idejárók java része, tudja, hogy miről írok (bár számomra a fele nem volt ismeretlen, mert tanulóként, de dolgoztam már boltban).

Óva intelek az 'énblogtól', főleg azért, mert téged nem ismernek annyira (ha magadról szeretnél írni, akkor iwiw, myvip, Facebook, twitter, stb). Az oldal azért nézzen ki valahogy, pl. a fejlécbe valami saját képet tegyél bele, de ne legyen túl nagy. Az agyondizájnolt weblap meg a ló túloldala, egyrészt lassan töltődik be, másrészt meg, nekem nem tetszenek az ilyenek.

Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.^^ Igen, sokat segítettél.:)
2011. márc. 20. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!