Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mire érdemes figyelnem ha...

Mire érdemes figyelnem ha neten szeretnék fogyókúrás naplót csinálni?

Figyelt kérdés

Nem értek az egészhez, még sosem csináltam. Láttam ahol van ilyen számegyenes-féle, feltüntetve rajta a kiindulási súly és a cél, az például nagyon tetszett.

Ugye meglehet azt oldani, hogy teljesen anonim legyen? Nem szeretném ha bárki is tudná, hogy ki vagyok. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.


2011. márc. 29. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyenek benne elérendő célok. Reálisak, melyeket, ha betartod a tervet, elérsz az adott határidőre. Tehát belősz mondjuk annyit, hogy ma 85 kiló vagyok, de két hét múlva már 83 leszek, ezt beleírod. Két hét múlva megméred magad és odaírod az eredményt. Ez motivál. De legyen kiút is, ha nem érsz elsőre sikert. Tehát négy hét múlvára is legyen célod, amit ha két hetesen nem érsz el, be tudsz hozni. Illetve a mozgásra is legyen terved és dokumentáld naponta, hogy mit tettél meg a súlyvesztéshez. Ha tényleg tartósan akarsz fogyni, ne fogyóKÚRÁzz, hanem életmódváltással próbálkozz. Pl a paleo étrendtől kúra nélkül is beáll az ideális súly, ha meg még mozogsz is, akkor jól fogod magad érezni.
2011. ápr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!