Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az gáz hogyha IE-be össze...

Az gáz hogyha IE-be össze esik egy oldal?

Figyelt kérdés
mert manapság nem nagyon használnak olyat :D
2011. márc. 29. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én sem, de hallottam róla. De hogy, hogyan is értik konkrétan az "összeesést" nem tudom, nem hangzik egészségesnek :D
2011. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Rengetegen használnak IE-t, úgyhogy igen, gáz ha összeesik benne egy oldal.
2011. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
[link] ez az oldal nektek össze esik IE alatt??
2011. márc. 29. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
nekem le is fagy az IE. amugy igen, összeesik.
2011. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

IE alatt förmedvény a honlap. De ne is csodálkozz rajta, ha a html validátorban ilyen csúfos eredményt produkál:

724 Errors, 6 warning(s)

És csak a főoldaladat néztem meg.

Sajnos, azt kell, hogy mondjam, ez a weblap nagyon gány munka. Szvsz, legjobb, ha nekiállsz és megtanulod a weblapkészítéshez szükséges dolgokat.

Szerintem IE-re célszerű optimalizálni, mivel rengetegen használják. A weblapok a látogatókért vannak, és aki egy összekókányolt weblapot meglátogat, nagy valószínűséggel többet vissza sem tér arra az oldalra.

2011. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen irreleváns, hogy egy honlap IE alatt mit csinál.

Az IE egyik verziója sem kísérelte meg a HTML szabvány legkisebb mértékű betartását sem.

Tesség *böngészőt* használni.

Ez van.

2011. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kedves 21:56

engem érdekelne te melyik népszerű cégnél dolgozol ahol ti megengedhetitek hogy azt mondjátok a megrendelőknek hogy "IE-re mi nem fejlesztünk, tessék *böngészőt* használni"

2011. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kell itt fikázni az IE-t,nálam a nyolcassal ugyanolyan az oldal mint a Ffox alatt,ráadásul semmivel se tölti be lassabban,mint a Ffox 4....persze lehet én vagyok a hibás. :S
2011. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

IE8-al tesztelve nekem is jó, bár bővítmények nélkül néztem rá..azért volt egy rész amikor megakadt...


És igen, tessék IE-re optimalizálni... sok lemming van a világban akik nem tudnak arról mi az, h Firefox, chrome, Opera ( [link]

és erre találták ki a css-t és a köv html tageket:

<!--[if IE 6]>

<!--[if IE 7]>

Van pár dolog amitől ezek a böngészők kihalnak..az újak meg nem... de azért az az 56%os felhasználótábor elég nagy, h megérje megcsinálni.

2011. márc. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az IE 8 jól mutatja.

Szerintem az oldaldnál ezekkel van a gond:

padding, margin, és width CSS dolgokkal, mivel ezeket a IE másképp kezeli.

Pl van egy 800 px szélességű oldalad ami a WIDTH értéke, és padding-nak megadsz kb 20 px már is 820 lesz a szélesség, amit már elég galibát okoz..

2011. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!