Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalt akarok csinálni de...

Weboldalt akarok csinálni de valami nagyon komolyat! Rádiónak lenne, idáig a . Tk volt csak azt ott hagytam mert nagyon sokat rosszalkodik a server gépük, többen is mondták meg én is tapasztaltam. Valami jó külföldi oldal kéne. Ötlet?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2011. márc. 31. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
te azt se tudod miről bezsélsz...
2011. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert ?
2011. márc. 31. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mi nem tudhatjuk, miért nem tudod miről beszélsz. Valószínűleg mert sötét vagy a témához. De hogy érdemben válaszoljak is, például:

[link]

vagy

[link]

Esetleg általánosságban:

[link]

2011. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a linkeket ! én normálisan kérdeztem nem , és nem tudom mi ebben a rossz de mind1
2011. márc. 31. 23:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy okoska pénzeseket énis találok , csak nekem bőven elég a jogok után füzetni , jó lenne free
2011. márc. 31. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért mondják, hogy nem tudod mit beszélsz, mert ennek a mondani valója:

"...Weboldalt akarok csinálni de valami nagyon komolyat!... jó lenne free..."

nagyjából annyi, hogy "akarok csinálni hideg meleget"


A kérdésednek úgy lenne értelme:

"Sziasztok, amatőr vagyok és egy olyan balfék megrendelőnek kellene egy free tárhely aki hajlandó beégetni magát csak ne kelljen havi 1-3000 ft költséget kiperkálnia. És így persze az oldallal nagy elvárások nincsenek"


Akkor esetleg jönne egy olyan pontosító kérdés, hogy a saját domainre azért a évi 2-3000 kifizeti-e, mert a válasz ettől is függ.

2011. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na de viszont ha ennyire okos vagy akkor dobhatnál olyan linket is ami free és jó!
2011. márc. 31. 23:31
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 31. 23:31
 9/13 anonim válasza:
Na jó, segítek neked, küldj privát mailt! Ingyen is tudok adni tárhelyet!
2011. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Feltettem egy kérdést, amire nem válaszoltál azaz, hogy a domain név éves néhány ezer forintját kifizetik-e (ajánlott) mert a akkor ez lett volna a válasz: [link]

Ha kérdezel akkor tessék olvasni is a választ.

2011. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!