Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 5 MB-os MySQL adatbázis...

5 MB-os MySQL adatbázis elég-e egy könyvkereskedés webáruházhoz?

Figyelt kérdés
Ennyit ajánl a szolgáltató a webszerver.hu.
2011. ápr. 5. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez vicc?
2011. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Alapvető problémám az, hogy nem értek hozzá.Azért vagyok ilyen vicces.
2011. ápr. 5. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy 5mb nem lesz elég. De ha kezdő vagy azt ajánlom ne kezdj webáruházzal, hanem sajátítsd el a PHP és a MySQL alapjait.
2011. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom...azért 5mb csak és kizárólag szövegre azért az nem kevés...én már csináltam egy webáruházat, és kb 16ezer termék található volt rajta, és az akkor elkészített SQL backup fájl nem érte el a másfél mb-ot...
2011. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bár, az előzőt kiegészítve, nem mindegy mennyi infot tartalmazhat egy mező, hány termék kerül fel, és még mi kerül feldolgozásra az SQL-en belül. Igazából én még nem is nagyon találkoztam (vagy csak elkerültem) ahol korlátozzák az SQL-t...egy csomó helyen annyit használsz az adatbázisból amennyi tetszik.
2011. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A weboldal készítésével nagyjából elboldogulok (dreamweaver :)inkább azt nem tudom, hogy milyen tárhelyet, szolgáltatást keressek hozzá.
2011. ápr. 5. 15:44
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerző, cím, kiadó, év, műfaj, al műfaj, állapot, ár ...kb.

Persze valamennyire rá is kell tudnia keresni a vevőnek.

2011. ápr. 5. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben olyan szolgáltatót keresnék, ami egyben ajánlja a tárhelyet. (pl. 100 MB is elég kell legyen, ha a könyvekről kevés képet, és nem túl nagy felbontásban teszel fel.)


Amúgy igen, 5MB elég lesz, ha nem akarsz nagyon sok könyvet berakni. Gondolom, minden könyvnek lesz kb. 10-20 sor leírása, egy szerzője, egy címe, egy fajtája, és egy könyvkiadója... na meg egy ára... :)

Úgy kb. 1000 könyv körül szerintem befér ide. :D

(Bár ez több mindentől is függ... lehet akár ennél sokkal több vagy sokkal kevesebb is...)

2011. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most már van miből kiindulnom:)
2011. ápr. 5. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha egy könyvet 1kB-nak veszek (ami rengeteg, valójában kevesebb lesz), akkor 5000+ könyv fér el az adatbázisban. Ez sok.
2011. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!