Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML weboldalba zenelejátszó?

HTML weboldalba zenelejátszó?

Figyelt kérdés
Olyan zenelejátszó kellene amibe 1 zenét raknék, de mindíg szóljon, ha lépkedünk lapok között... vmi 5let? a zenét a saját oldalamról olvasnám be... próbálkoztam flashes lejátszókkal de egyik se sikerült...
2011. ápr. 8. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is néhány kiábrándító mondat miért is ne tegyél:

1. Nagyon idegesítő ha egy oldalon zene megy, régebb nekem is tetszett nagyon hogy az általam kedvencnek tartott zenéimet megoszhattam egy oldalon másokkal is( akkor még mlap-on webezgettem :), de rájöttem hogy egyrészt akinek tetszik a zene, az úgy sem hallgatja meg, tehát ritka. Másrészt meg akinek nem tetszik az ugyancsak nem hallgatja meg, például volt hogy felléptem egy oldalra, konkrétan mlap-os oldal volt az is, és kemény rock zene fogadott.

Egyből a lejátszott kerestem hogy kikapcsoljam, ha nem érdekelt volna a tartalom ki is léptem volna az oldalból.


2. Ezt, hogy folyamatosan menjen a zene, csak úgy tudod megoldani hogy, frame-s oldalt készítesz, így csak az oldal bizonyos részei fognak újra töltödni/betöltödni böngészés közben, és a zene lejátszó végig és végig menni fog.

Mivel másképp, egy egyszerű sima oldal esetében, minden egyes navigáláskor, tehát amikor új oldalra/lapra akarunk menni, az egész oldal újra töltődik, vele együtt a zene lejátszó is.

És azt, hogy most az oldaladat frame-kel old meg, nem hogy régi módszer és divatja múlt, de nagyon ocsmány és technikailag sem a legjobb.

Az Mlap-hoz vissza térve, ott is Framekkel van megolva.


Ha még mindig szeretnéd, akkor nézz utána a Frameknek, és ha ez megvan, onnantól a zene lejátszó beillesztése pipepurc..

2011. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ok köszi...

mindenesetre sikerült berakni 1 wmp kinézetű lejátszót amiben 1 rádiót raktam be lehet kezelni rendesen start/stop... stb

2011. ápr. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!