Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Regisztráltam egy tárhelyet...

Regisztráltam egy tárhelyet magamnak és fel töltöttem rá ftp-vel az e107-et, de valami index.html-t kér. Mi az az index.html és mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az index.html egy indító honlap. Az e107-nél ez valószinűleg index.php lesz, ezért át kell állítani a tárhely konfigurálásánál a kezdőlapot index.php-re. Viszont az e107-et gyanítom telepíteni kell, mint pl a phpbb fórumot is.
2009. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nekem akkor nagyon bonyolult inkább leszedem ftp-ről az e107-et. Tudnál ajánlani valami egyszerű oldal készítőt?
2009. márc. 2. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

egy kicsit régi kérdés/válasz, de a CMS-eknél nincs egyszerűbb oldal készítő (e107, joomla, php-fusion)


Ha ennél is egyszerűbb megoldást akarsz, akkor vannak a sz@r online weblapkészítők (mindenkilapja.hu, gportal.hu.. - ezeket nem ajánlom)

Tanulj egy keveset és már a cms-ekkel elboldogulsz

2009. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sztem érdemes lehet vagy megkérni egy weblapkészítőt, hogy segítsen, vagy pedig az e107 fórum oldalát sokat tanulmányozni :)
2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!