Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen témájú weboldalt...

Milyen témájú weboldalt készítsek (eoldal)? (14/F)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább HTML, CSS, PHP.
2011. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen.
2011. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdezzem h mire végzőjön, hanem h mi legyen a témája?
2011. ápr. 16. 19:12
 4/14 anonim ***** válasza:

"Nem azt kérdezzem h mire végzőjön, hanem h mi legyen a témája?"


LoL látszik hogy az IGAZI weboldal készítéshez egy fikarcnyit nem értesz. Tök mind egy mert ezekből úgy is csak tucat oldalak lesznek amik a kutyát nem fogják érdekelni. Ha tényleg érdekel a weblapszerkesztés akkor tanulj meg normálisan, nem sablonokból össze kattogtatni weblapot...

2011. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mibol gondolod, h nem ért hozza?
2011. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem csináltam még és azt sem tudom h hogy neveziik a .php és a .html fogalmak gyűjtőnevét. De nem gondoltam h diploa kell egy weboldal elkészítéséhez!!!
2011. ápr. 16. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk onnan hogy eoldal. Vagy valaki azt a sablonos összekattogtatást rendes weblapkészítésnek nevezi?

Am kedves kérdező ha írsz egy privátot, én szívesen megtanítom neked az alapokat hogy hogy csinálj teljesen egyedi oldalt.

2011. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
nem az volt a kérdés,h hol csináljon,hanem az,hogy mi legyen a téma -.-" Kedves kérdező,én azt javaslom,hogy olyan témát válassz,ami érdekel,amiről tudnál sokat írni,képeket gyűjteni és élveznéd a szerkesztést..esetleg ha van egy példaképed(egy híresség...énekes,filmsztár,sportoló),vagy vmi hobbid. amúgy az eoldal nem olyan rossz,ja és azt is lehet testreszabni...
2011. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónah kössz a többinek meg csak annyit h offolnak.
2011. ápr. 16. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A weboldal témáját neked kellene tudnod, ha nem tudod mi legyen a témája a weboldalnak, akkor teljesen fölösleges nekikezdeni.

A weblapfejlesztő szakmát pedig nem kellene ledegradálnod. Lehet sokan vannak, akik weblapokat készítenek, de azt inkább csak kókányolásnak lehet nevezni. Nem sok olyan szakember van, aki normálisan tud weblapokat fejleszteni.

Ez kb. olyan, minthogy tudok főzni, de a tudásom nem elég ahhoz, hogy profi séf legyek.

A profi Weblapkészítés nem az összekattintgatott, vagy wysiwyg editorok segítségével elkészített honlapoknál kezdődik.

Egy jó weblapkészítő profi szintű programozási, adatbáziskezelési, stb. ismeretekkel is rendelkezik.

2011. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!