Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan fórum vagy oldal...

Van olyan fórum vagy oldal ahol tudnák embert szerezni weboldal elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Ki tudna nekem segíteni? Csinálni egy egyszerű Login.php-t,

amihez én adok mindenhez hozzáférést + MySQL-t.

Nekem valamiért nem jön össze...


REMÉLEM VAN KÖZTETEK VALAKI AKI SEGÍT NEKEM!


2011. ápr. 19. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

hah :)))

ELőre elmondom hogy nincs olyan fórum ahol olyan embert találnál aki ezt neked össze hozná GONDOLOM INGYEN!!!

Pár ezerért beválalom én is, igényeidtől függően.


DE!!

Milyen login.php -t akarsz te?

login.php fájlt?

azt hamar lehet..::p


Komolyra fordítva a szót, ha olyant akarsz hogy tudjanak regisztrálni az oldaladra, vagy egy mlap hoz hasonlo olhadon regelj, vagy pedig CMS!!!

2011. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 c02adaniel válasza:
Szerintem saját magunknak is készíthetünk olyan oldalt ahol lehet regisztrálni, persze akkor a tárhelyen tárolódnak a felhasználók adatai, ami nem biztonságos. Ha szeretnél egy ilyen egyszerűt, akkor írj.
2011. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki ingyen megcsinálná, az jelentkezhet nálam is, mert jó lenne profi(!) free programozó... :P


Amúgy a prog.hu az egy programozói fórum, de ott csak pénzért fogják neked ezt bevállalni...

Ha meg programozol és segítség kell, akkor tanítva segítenek, DE!... ha már valaki feltette a kérdést, akkor a tiedet törlik/zárják (nem úgy, mint itt a GYIK-on)... ott is van kereső és kötelező a használata...


Még valami! Amit alant írtál és feltennéd kérdésként, felejtsd el, hogy normális választ kapsz... még törölhetik is.

max ennyit: Fogod a jegyzettömböt és elmented login.php-ként a fájlt... :P

2011. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dudas krisztian válasza:

ÉN vállalom mind a kettőtöknek (referencia munkáim):...

(www.animalslove.5mp.eu)

( [link]

( [link] igazi (minta darabok)

bemutatóra készítettem őket!!! érdemes át is lapozni őket megfogja az embert !!!igazi triumvirátus a maga nemében mind a három AZÉRT KÜLÖNBÖZŐEK hogy tudjatok választani én már azon gondolkodtam csinálok egy olyan programot amivel ilyen szép honlapokat csinálhatnátok ti is a programozáshoz is értek!!! nem érdekel esetleg valami ingyen????

2011. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!