Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lightbox-szal tudok olyat...

Lightbox-szal tudok olyat csinálni, hogy ha egy oldalon van mondjuk 20 képem, amit ötös csoportba szeretnék bontani, akkor ne lépdeljen végig mindegyiken, mindig csak azon az ötön, amelyikre éppen kattintottak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú rég használtam a lightbox-ot de ahogy emlékszem úgy van hogy a képek elérési utvonálánál megadva,vagyis utána van egy ilyen

name=[] és ide kell adni egy nevet ami alapján csoportosítja.

Nos annak a bizonyos 5 képen adj egy nevet például kepek1 és akkor csak azokat a képeket fogja végig vinni amiknek ezt a nevet adod.

A többi képnek meg kepek2 és így.

2011. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez nem jött be, de rájöttem, hogy a rel="lightbox[roadtrip]"-nél a roadtrip helyére tetszőleges dolgot írhatok, és az ugyanúgy elnevezett dolgok lesznek egy csoportban. Ott volt az orrom előtt, de nem vettem észre...

Azért köszi :)

2011. ápr. 25. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj igen :D

Tényleg így van nem pedig a name=[] , mondtam rég dolgoztam vele.

De ha megvan akkor okés :)

2011. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!