Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen tárhelyszolgáltatót...

Milyen tárhelyszolgáltatót ajánlotok?

Figyelt kérdés

hosting55.hu?

Lényeg, hogy ne álljon le folyton a szerver és gyors legyen. Az is jó lenne, ha korlátlan adatforgalom, méret lehetne.

Mit ajánlotok?


Ehhez az oldalhoz kellene:

[link]


2011. ápr. 24. 10:22
 1/8 anonim válasza:
A ping alapján egy jó tárhelyen vagy, nekem is van tárhelyem azon az IP című szerveren és maximálisan elégedett vagyok vele. Lehet csak karbantartás volt éppen.
2011. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit drága, de megéri. Nincsenek leállások, gyors és az admin is elérhető (máshol ez luxus). Tehát minőségi szolgáltatás. Nem bántam meg, hogy ezt választottam.

2011. ápr. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem míg nem biztos hogy egyáltalán használni fogják e az oldalad addig maradj a jelenlegi helyen. Aztán mondjuk 1 év múlva költözz ha szükségesnek látod. Nagyon gyorsan betölti az oldalakat, lehet valamiféle karbantartás lehetett, nem lassú szerverről van szó úgy érzékelem.
2011. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még úgyis csinálom a weblapot, aztán meglátjuk. NEM megyek át jó 1évig más szeróra, amíg ezzel nincs probléma.
2011. ápr. 25. 09:10
 5/8 csiber válasza:
Sikerült valami jó tárhelyet találnod?
2011. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de VPS.
2011. júl. 18. 12:17
 7/8 anonim válasza:
Ezen az oldalon nézz szét esetleg: [link]
2013. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a tárhely szóra és az első találatokat érdemes megnézni, a google eléggé megválogatja kit rak a keresőjében előre, és nem a fizetős találatokra gondolok!
2013. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!