Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik ilyen CMS rendszer?

Létezik ilyen CMS rendszer?

Figyelt kérdés

Kéne egy CMS a weboldalamhoz.Játékokkal foglalkozna tehát lennének videók a játékról leírás képek stb. tehát minden játékhoz lenne 1-1 adatlap.Létezik ilyen CMS rendszer amivel ez megvalósítható?


Ja és még annyit hogy ha lehet magyar legyen vagy legyen hozzá letölthető magyar menü de nembaj ha angol.


2011. ápr. 27. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

megcsinálom neked 20 rongyér :D

egyébként wordpress vagy joomla stb. de van egy csomó én is tudnék ilyet csinálni neked :D de ott a google keress rá.. "wordpress magyar"

letöltöd csinálsz egy tárhelyet pl: uw.hu-n vagy egy másik tárhelyen feltöltöd menyitod az install.php kitöltöd az adatokat és kész.. olvass utána

2011. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de az ilyen CMS-ket inkább fizetős oldalakra tervezték mert az ingyenes oldalak többsége nem támogatja ezt. (de tok neked olyat csinálni ami támogatja az adott tárhelyt) :D


az első voltam.

2011. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ismerem a wp-t.már próbálkoztam de nekem nem az kéne.


kb ilyen kéne: http:// elitgamer . net/


Amúgy meg fizetősön lenne.

2011. ápr. 27. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:

ilyen ingyenes CMS rendszert nem biztos hogy találsz majd.


én igazából nem is használok egyáltalán CMS-t mivel én programozom a weboldalakat és egy ilyen CMS ami neked kell simán leprogramozom.

2011. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megcsinalom neked 5-600 ezerert (ez a minimum ar).
2011. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !


Az oldal amit mutattál nem éppen ingyenes CMS - ekhez van tervezve azzal is megoldható persze de ahhoz nagy átalakítások kellenek. Megcsinálni az oldalt 20 e ért ? hehe .... 500 e ? sacc per kb ha nekem kéne megcsinálnom olyan 150 et kérnék jófej alapon ... de ez baromi sok munka + nézd meg a facebook dobozkát 17 ember lájkolta az oldalt sajna hiába szenvedsz vele sokat vagy drágán megcsináltatod valakivel , ilyenre nincs túl nagy érdeklődés max 1* 1* valaki beírja keresőbe , hogy crysis 2 gépigény és mondjuk jó a keresőoptimalizálásod kidob első helyek egyikén elolvassa és szia.

De persze ezzel nem a kedved akarom elvenni csak mondjuk ciki ha fizetsz egy ilyenért és utánna meg bukta , vagy szenvedsz vele egy fél évet mire megcsinálsz egy ennél sokkal sokkal rosszabbat CMS el . Meg ennyi játékot leírni a te szemszögedből ... sok na mindenesetre de ha komolyan érdekel hajrá sok sikert !

2011. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy nem nagyon látogatják az oldalt de nem is azt akarom másolni.csak hogy egy ehhez hasonló játékokkal foglalkozó oldalt szerettem volna létrehozni.
2011. máj. 1. 08:42
 8/9 anonim ***** válasza:

500-600 ezer ez nem normális. xD Átlagosan olyan 100-150 rongy körül csinálják az ilyeneket. Jobban járnál ha megcsinálnád magát weboldalt tartalom nélkül, magad programoznád, vagy megkérni ismerőst barátot aki olcsón vagy ingyen megcsinálja neked. Ez nem olyan nagy dolog aztán fizetsz pár ezer ft-ot kb 10-20 vagy 30 ezret valakinek (programozónak) aki megcsinálja neked, hogy állandóan tudjad módosítani a weboldalad tartalmát, persze nem úgy mint egy CMS-nél, hogy mindet be tudsz állítani.

Úgy képzeld el mint pl: egy blogot tehát új bejegyzést tudsz csinálni a játékoknak, mást nem tudsz állítani max még 1-2 dolog, de nem több. Aztán megcsináltatod még valakivel a SEO-t ami még 5-10 ezer ft körül lesz, és akkor egyből többen látják a weboldalad. De nem tudom ez is elég drága, de van már manapság egy csomó webmester aki elég olcsóért dolgozik. (De gondolom az olyan is, bár próba cseresznye, de ha igazán jót akarsz, biztosra mész, és nem akarsz csalódni, akkor úgy válogasd meg az embereket és kb olyan 100-150 ezer ft körüli árakra számíts)


Sok szerencsét!

2011. máj. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy ehhez az oldalhoz nem is értem minek CMS. Feleslegesnek tartom ehhez a CMS-t. Szerintem amit mutattál oldal az se CMS-el készült, vagy módosítva van.

Attól, hogy csak 17-en kedvelik attól még nem biztos, hogy kevesen nézik. Bár sehol egy komment, se semmi, tényleg elég kihalt az oldal, a google-ben is sehol nincsen. Le van maradva a többi oldalhoz képest. Nem valami értékes az oldal. De kritizálni mindenki tud, alkotni kevesebben.

2011. máj. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!