Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 3 hét alatt a nulláról szerint...

3 hét alatt a nulláról szerintetek össze lehet szedni egy olyan alaptudást, amivel egy kezdetleges oldalt meg tudnék szerkeszteni az edit plusban? Csak html+css használatát kellene elsajátítanom. Az oldalhoz megkapnám az alapanyagot

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezdetleges, sőt akár egy elég jó (statikus) weboldalt is összehozhatsz.
2011. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

vannak 1*rű weblapszerkesztők,dunát lehet velük rekeszteni...



azzal 1-2 óra alatt kész weblapot hozhatsz létre sztem...

2011. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem kötelező az edit plus használta, abból vizsgáztatnának, és kb egy ilyen szintű oldalt kéne vele összedobni:

[link]

Az alapanyagot természetesen megkapom hozzá, csak nekem kéne összerakni


Azt mondjátok menni fog?

Na és hol kezdjek neki? Milyen könyvet ajánlatok? Vannak magyar tuturial videók? Napi szinten hány órát kéne tanulnom?

2011. máj. 11. 18:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Nvu-t ajánlom nagyon, egyszerű de mégis nagyon szépeket lehet vele készíteni :)
2011. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De kötelező az edit plus használata, ezt írták elő a vizsgára!!!
2011. máj. 11. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:
design része nehéz ennek az oldalnak. ha nem lesz ps-ed, gimp-ed a vizsgan, nehez dolgod lesz. ha a hatteret, lekerekitéseket nem nézzuk, akk siman osszehozod 3 hét alatt a tudast. table meg divek pozicionalasarol szol csak az egész. ha nem volt eddig tapasztalatod programozasban, akkor is akar két-három nap alatt megszerezheted azt a tudast amivel osszedobod ezt a kezdolapot. viszont ahoz, h lehessen regelni, hozzászolni, szavazni, tartalmat modositani az oldalon, mar kell par honapos gyakorlat.
2011. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt mondta(írta) hogy megkapná az alapanyagot, tehát a képeket stb, ugye?
2011. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
napi szinten több óra kellene sztem...2 hét alatt úgy ahogy megtanulni 1 hét alatt összedobni az oldalt...
2011. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1 óra alatt kell tudnom összerakni egy ilyen oldalt, de természetesen az ehhez szükséges képeket megkapom. Nekem csak azt kell megmutatni, hogy össze tudom rakni :)
2011. máj. 12. 09:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdemes minél több időt rászánnod, és odafigyelni arra, hogy helyes kódot adj ki a kezedből. Tehát amikor gyakorolsz, érdemes ellenőrizned itt a kódodat: [link]
2011. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!