Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehetséges a tulajdonomban...

Lehetséges a tulajdonomban lévő domain nevet blog.hu-s bloghoz társítani?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan csináljam?
2011. máj. 21. 01:50
 1/3 compactegon ***** válasza:

nem hiszem, blog.hu maga egy fődomain (.hu), ami alá van rendelve 5658565 másik. pl: egyik.blog.hu, másik.blog.hu.

de kérdezd meg a szolgáltatót, mert 100%-ban nem vagyok biztos benne.

mivel saját domained van, inkább telepíts wordpress-t. nem kell hozzá több tudás, mint a blogos szolgáltatók admin felületén, ráadásul így a saját domaineden lesz egy saját blogod, ha már megvetted használd ki. + több ezer sablon van a neten hozzá, amiket szabadon cserélgethetsz és variálhatsz a kezelőfelületen.

2011. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de saját wordpress blogot indítani már meglévő közönség nélkül elég butaság. Nagyon lassan indul be. A blog.hu legalább kidobja nagy ritkán az posztokat és rá is kereshetnek a tag-ekre olyanok, akiket becélzol. SEO szempontból is tűrhetőbb. Mellesleg csak domainem van, tárhelyem csak 50MB és nincs hozzá sql, szóval wp blogot nem tudnék rajta futtatni. Úgy oldottam meg a helyzetet, hogy átirányítom a .hu-s domainre érkezőket a blog.hu-s címre. Ezzel végül is elértem a célom.
2011. nov. 25. 16:07
 3/3 compactegon ***** válasza:

ebben is van valami, de WP-ben is ugyanúgy tudsz címkézni :)

ha már van egy domain-em, én biztosan nem irányítgatnám ingyenes szolgálatókhoz, akkor minek? :)

egyik blog sem indul be karikacsapásra. nem számít, hogy WP, vagy Freeblog, vagy blogger. amúgy is a keresőoptimalizálástól függ nagyban.

2011. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!