Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Beillesztek egy scriptet az...

Beillesztek egy scriptet az oldalamba, de az egyik böngészőn sem látszik, csak ha a html-t a gépről nyitom meg. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:07
1 2
 11/19 compactegon ***** válasza:
kicsit hagyd már fent, hadd nézzem meg, mert így sosem jövök rá, mi a hiba :) így jónak kell lennie, a footernek is adott szélessége van, ráadásul majdnem 780 pixel, szóval fura, hogy onnan kilóg...
2011. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 compactegon ***** válasza:
én csesztem el... ne a </body> zárótag elé, hanem a felette lévő </div> (tehát az utolsó </div> fölé másold be úgy, ahogy az előbb írtam. persze, mert így kilógott a fődobozból, sorry :)
2011. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megcsináltam de nem látszik!
2011. máj. 24. 21:10
 14/19 compactegon ***** válasza:
továbbra sem látszik a kódban hogy beletetted, úgyhogy ilyen formán feladom.
2011. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Dehát beletettem, elmentettem, feltöltöttem.Nem vagyok hülye, tudom, hogy kell csinálni, csak nem látszik.
2011. máj. 25. 10:36
 16/19 A kérdező kommentje:

Most újból feltöltöttem.Kinyitottam előtte direkt a frontpage-dzsel és benne volt a kód.Feltöltöttem és nincs benne a forrásban!

Hidd el, nem egy 12 éves kis hülye suna vagyok, aki nem ismeri a mentés gombot, dupla annyi is elmúltam már.

2011. máj. 25. 10:42
 17/19 compactegon ***** válasza:
elhiszem, csak nem értem, akkor mi lehet a probléma. lehet, hogy nem tudsz scripteket feltölteni, mert nem engedi az fw? és ha mondjuk nem frontpéjdzsezel, hanem manuálisan beírod és feltöltöd akkor is ez van?
2011. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én teljesen sün vagyok a honlapszerkesztéshez, de nem akartam egy előre megírt sablont használni, ezért van ez, és örülök, hogy egyáltalán eddig eljutottam.

Manuálisan hogyan kell beírni?

Amúgy magán a freeweben is van egy számláló, ahhoz is van kód, de az sem látszott az oldin.Valamiért nem engedélyezi vagy nem tom.

2011. máj. 25. 15:10
 19/19 compactegon ***** válasza:
egyszerű, megnyitod az index.html file-t mondjuk jegyzettömbbel (ne Word-del!), és bemásolod a kódot. aztán bezárod (persze mented előtte), és feltöltöd. ha így sem megy, akkor nem a FP-dzzsel van para, hanem a szolgáltatóval.
2011. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!