Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A véleményedre vagyok kíváncsi...

IPortal kérdése:

A véleményedre vagyok kíváncsi, hogy Te milyen weboldalt készíte (tt) nél legszívesebben? Illetve milyen funkciókat, modulokat raknál bele?

Figyelt kérdés

Példa:


"Ha lehetne, én egy webáruházat készítettnék. Fontos lenne számomra, hogy legyen benne hírlevél és keresési funkció."



Ha valami új ötleted van, akkor kérlek fejtsd ki, hogy mire is gondoltál.


Példa:


"A hírlevél funkciót úgy képzelem el, hogy bárki, aki regisztrált a webáruházamban, az fel tud iratkozni. Ezek után bármikor írhatok egy levelet, amiket akár csoportokra szedve is kiküldhetek (egyik csoport csak nőknek, másik csak férfiaknak)."



A válaszodat kérlek írd meg hozzászólásban.



Üdv: Takács Dávid


2011. jún. 2. 13:29
 1/3 Mugen ***** válasza:
Erre vannak előre megírt keretrendszerek (weboldanak yoomla vagy drupal, levélküldőnek pedig egy egyszerű webgalamb). De ha mindenképp sajátot szeretnék akkor php-ban írnám meg jquery-t használva.
2011. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is egy ilyen keretrendszer félét akarok írni, azért kérdezem, hogy miket rakjak bele :)
2011. jún. 9. 06:54
 3/3 Mugen ***** válasza:
Hát szerintem mostanság nagyon elterjedt a facebook, twitter like. Pl.: egy webárúházban lehesssen termékeket, akciókat, magát a shopot like-olni, és facebookon,twitteren megosztani. Rengeteg jqueryben megírt modulokat tennék bele, nagyon látványosak. Ezeket dinamikusan lehetne cserélgetni, attól függően, hogy milyen kinézetet szeretne a webshop tulajdonosa. Lehessen létrehozni akciókat, ez lenne az akció modul. Hírlevél rész: A kiküldött levelekről statisztikát lehessen nézni, hányszor olvasták el az adott levelet, hányszor kattintottak a linkre a levélen belül. Akár teszt funkciót is lehetne írni, ahol van egy 1-es és egy 2-es levél, A hírlevél csoport egyik fele az 1-est a másik fele a 2-est kapná meg. És statisztika alapján láthatná az adott levélíró, hogy melyik levele ért el nagyobb sikereket. Ha keretrendszert szeretnél írni akkor olyat írj, ahova esetleg más programozók is tudnak modulokat írni. Általában az ilyen jellegű rendszerek terjednek el, amit könnyen lehet változtatni és dinamikusan bővíthető, akár saját modulokkal. Hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2011. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!