Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok üzenőfalat csinálni?

Baliii kérdése:

Hogyan tudok üzenőfalat csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan üzenőfalra gondolok amilyen egy torrent oldalon van. Vagy ahoz hasonlót. Ha valaki tud legyen szíves írja le nekem a kódot vagy adjon egy linket. Előre is köszi.
2011. jún. 8. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

A ilyen kérdezőket, mint ne annyira szeretem te. Még arra sem vagy képes, hogy a Google-ba beírd, amit szeretnél megtalálni.

kb. 15 másodperc alatt megtaláltam az keresővel annak a weboldalnak azt a részét, ahol találsz üzenőfalat.

Ha nem tudod, hogyan kell használni a Google-t, akkor itt egy kis segítség:

[link]


Máskor tegyél már valamit te is a problémád megoldása érdekében!

2011. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is, kerestem oldalakat, de nem találtam megfelelőt. Másodszor, én használom a google-t csak ha már nagyon muszáj, akkor teszek fel ide kérdést.
2011. jún. 8. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egyik üzenőfal script sem megfelelő, amit találsz, akkor kénytelen leszel PHP programozással és MySQL segítségével megoldani a problémát.

Ha nem értesz hozzá, akkor meg kénytelen leszel valakinek megfizetni a munkáját.

Az ilyen letölthető scriptek legnagyobb problémája, hogy nem biztos, hogy kielégítik mindenkinek az igényét.

2011. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az előttem szólónak! A Google-be beírva, hogy "üzenőfal" pillanatok alatt rengeteg segítséget kaphatsz, még videósat is:

[link]

[link]

[link]

[link]


Azt hiszem ezekből már bátran válogathatsz!!

2011. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] << Itt beregizel és ott kedvedre szerkesztheted semmien html,css vagy egyéb programozástudás nélkül! ;)
2011. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!