Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A 000webhoston nem működik a...

A 000webhoston nem működik a php -> mail () függvénye. Be lehet állítani hogy küldhessek levelet?

Figyelt kérdés
Be szeretném állítani a levélküldés engedélyezését a 000webhoston. Lehetséges ez?
2011. jún. 14. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de szerintem nem-igen engedik használni a mail függvényt, mivel ingyenes tárhely, és alaposan vissza lehet élni vele, ha kiküldesz leveleket. Tény, hogy valószínűleg te nem rossz szándékkal akarod használni, de ezt senki nem tudhatja. Ha engedélyezni is lehet, szerintem akkor is van egy korlát hogy naponta X mennyiségű levelet küldhetsz.
2011. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem az a furcsa (kipróbáltam) hogy az UW-n és az ATW-n MŰKÖDIK!!!!Nem szeretném rossz indulattal felhasználni, mindössze annyi lenne hogy egy ember egy űrlap kitöltése után levelet kapna a sikeres kitöltésről...

Köszi a választ....

Ha valaki tud akkor segítsen pls....

2011. jún. 15. 06:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem simán működött ezen a tárhelyen a mail() függvény, szóval nem igazán értem, mi lehet. Milyen hibaüzenetet ír ki?
2011. jún. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hibaüzenetet nem ír ki, csak amikor küldeném a php-val, nem érkezik meg az üzenet. Isset függvénnyel vizsgálom hogy meg lett e nyomva a gomb (elküldés), és a legvégén az összes ellenőrzés után értesítést kapna a helyes kitöltésről. Ennyi lenne.
2011. jún. 16. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!