Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki leírná részletesen,...

Valaki leírná részletesen, érthetően, hogyan kell linket építeni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Linket építeni???


[link]

2011. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A linképítésre gondolsz?

[link]

2011. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Linképítés??? Ezen most mit értesz? Na várj... elmagyarázom!

pl.:

www.google.hu egy link.

Ebből a google egy domain név, és a .hu egy domain végződés.

A WWW egy előtag. (World Wide Web)

Így épül fel egy link.

Domain nevet nem osztanak ingyen, azt vásárolni kell!

Linket építeni pedig NEM lehet!

2011. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom te milyen linképítésre gondolsz... Az előttem szóló(14:27) ember is egy általad megadott fogalmat mondott.

Az marketing szempontjából fontos. Nem tudom milyen értelemben kérdezted... Én egy link felépítését mutattam meg!

2011. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A link építés lényege, hogy a te oldalad minél előrébb kerüljön a keresők, ezen belül a legfőbb kereső a google találati listáján. A linkekkel a következőképpen tudod elérni:

Az oldalad témaköre: ez az a pont amiből ki lehet indulni. Keresel olyan katalógusokat a neten, ahol ilyen témájú oldalak vannak. Ide beajánlod, vagy beregisztrálod az oldaladat. Ezzel kapsz egy az oldaladra mutató linket. Meg van az első linked. Ezt addig folytatod amíg találsz releváns oldalakat. Minél több az oldaladra mutató linket szerzel annál előrébb jut az oldalad a találati listán.

A linkek hatására elkezd emelkedni a PR értéked. Amely a google egy algoritmus alapján számol ki.

A másik link építési módszer ha releváns oldalakkal cserélsz linket. Míg az első esetben nem fontos kitenned viszont linket, ez általában jó, addig az utóbbi esetben ezt meg kell tenned. másik hátrány, ha eltűnik az oldal neked van egy semmibe mutató linked ami rontja az oldalad megítélését a kereső számára.

2011. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

tégla,cement,munkamorál,

én tavaly építettem

2011. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy látom itt az egyetlen értelmes hozzászólás 2011-06-20 18:34 kor történt. Nem értem, ha valakinek fogalma sincs arról hogy a kérdező mit tesz fel kérdésként "link építés" akkor miért kell ezt minden áron megpróbálni megmagyarázni. A link építés egy hozzá nem értőnek bonyolult dolog, egy hozzáértőnek is. Én is próbálok minél több infót összeszedni erről így jutottam ide és akkor ilyeneket olvasok, hogy www. valami. hu a domain név választás meg ilyenek. A link építés nem az hogy válasszuk meg a domain nevünket. Elnézést már ha kifordultam magamból de felbosszantanak azok az emberek akik okosak akarnak lenni valamiben mikor lövésük sincs hozzá. Sajnos én sem vagyok a link építésben jó én is erre keresem a megoldást remélem lesz még azért értelmes hozzászóló.
2012. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!