Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tovább a weblapkészítés...

Hogyan tovább a weblapkészítéssel?

Figyelt kérdés

Weblapszerkesztéssel bízott meg az egyik tanárom( mellesleg nemtudom h miért engem,amikor még sosem csináltam). Sikerült is beregisztrálnom egy ingyenes oldalra. De most nemtudom h hogyan tovább.

Valami ftp dologgal vagyok elakadva. Felmegyek a címre ami le van írva az email-ben(amit regisztrálás után leküldtek), de akk ezt látom: [link]

Ezzel pontosan mit kezdjek? Kell hozzá egy program?


2011. jún. 21. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a tartalmat kéne feltöltened. Ehhez javaslom a FileZilla FTP program telepítését, azon belül az FTP cím/felhasználónév/jelszó adatokkal rá tudsz csatlakozni a szerverre, és a fájlokat is fel tudod rakni.
2011. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezutan foglalkozol 1-2 évet programozassal meg design-nal és csinalhatod is a honlapot. igaz addigra mar mas osztalyba fox jarni.
2011. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Total Commanderrel is lehet ftp-re csatlakozni...
2011. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!