Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyibe kerül egy ilyen...

Mennyibe kerül egy ilyen színvonalú honlap létrehozása, működtetése?

Figyelt kérdés

www.ujpestfc.hu


Én nem értek a honlap szerkesztéshez, de ki vagyok akadva hogy egy csomó csapatnál nem hogy ilyen szintű, de még minimális igényeket kielégítő, aktuális információkat tartalmazó honlap sincsen. Anyagi okok vagy igénytelenség miatt nem figyelnek erre oda?


Azt kérdezném a hozzáértőktől, hogy nagyjából milyen költségekkel jár egy hasonló honlap létrehozása illetve normális működtetése?


2011. jún. 23. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
3-600 ezer Ft, a működtetése igényektől függően 5-100 ezer Ft havonta.
2011. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor egyszeri pár százezres befektetés után, akár évi 150-200 ezer Ft-ból is színvonalas honlapot lehet csinálni. Szerintem ennek bele kellene férjen egy akárcsak 100-120 millió Ft éves költségvetéssel rendelkező csapat büdzséjébe.

És gondolom a honlapon elhelyezett hirdetésekből is jön vissza valamennyi pénz.

2011. jún. 23. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a sporttal foglalkozó emberek szerintem nagyon keveset foglalkoznak a számítástechnikával :) Egyszerűen nem érzik fontosnak egy honlap létrehozását.
2011. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!