Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Internetes smink- és szépségta...

Internetes smink- és szépségtanácsadás (weboldal). De hogyan?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy szeretnék készíteni egy sima kis weboldalt. Pl. Gportálosat, mert abban már van tapasztalatom.


Sminkesnek készülök, nagyon érdekel ez a téma. Egész sokat tudok róla, és már kissé meguntam, hogy ingyen osztogatok tanácsokat, holott mások ezért komoly pénzeket kérnek.

És nekem sem ártana egy kis "zsebpénz".

Teljeskörű tanácsokat szoktam adni, szóval nem 2 mondattal rendezem le az embert.


Arra gondoltam, hogy csinálnék egy ilyen oldalt és ott nem drágán (párszáz forintokért) lehetne kérdezni, ajánlatot kérni aztán ha válaszoltam megadnék egy számlaszámot és átutalnák a pénzt vagy hasonló.



Igazából azt szeretném tudni, hogy hogy kellene ezt megoldani. Mi kell hozzá csináljak egy bankszámlát vagy hogyan kellene ezt kivitelezni?


Röviden smink és szépség meg hasonló témakörben válaszolnék kérdésekre személyreszóló tanácsokat adnék, külön foglalkoznék az emberekkel, és tényleg nem kérnék érte sokat. 500 forintokat kb, vagy attól függ.


Remélem valaki érti mit szeretnék. Esetleg valaki csinált már ilyet? Akár más témakörben is nem feltétlenül kozmetikai hanem más témában.


Hogy kell egy ilyet elindítani?


Köszönöm a válaszokat előre is.


[nem tudtam, hogy ide írjam vagy az üzleti részleghez vagy a munkához vagy hová, remélem kapok rá azért hasznos választ.]


2009. márc. 24. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezt a számítástechnika témakörben kéne feltenned. Webszerkesztőnek.
2009. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
82%
Semmi értelme ilyenbe fogni mert nincs ember aki csak tanácsokért fizetne, bármilyen személyre szabott is, akik internetet használnak azok inkább végigböngésznek oldalakat ahol minden le van írva avagy ingyen is lehet tanácsokat kapni jó pár oldalon.
2009. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

A youtou-ben minden fent van smink es szepsegapolassal kapcsolatban, bemutatjak hogyan kell hasznalni a kulonbozo kence-ficeket. Szerintem nem jo otlet.

Inkabb tanits nyelvet, annak nagyobb sikere lenne, vagy esetleg barmi mast, de ingyen:)))

2009. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
76%
Ez akkor lenne jó ötlet ha a tanács ingyenes lenne, ám a háttérben lenne egy kis szalonod, ahol várnád többek között a tanáccsal ellátott emberket. Ilyenformán a netes tanácsadás egyfajta reklám lenne.
2009. márc. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
77%

"...és már kissé meguntam, hogy ingyen osztogatok tanácsokat..."


Most mit kértél, nem tanácsot? :P

2009. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
89%
Remelem nem gondolod,h valaki fiztene akar csak par szaz forintot a mai gazdasagi helyzetben egy `majdnem sminkesnek` par tanacsert amikor azt mashol ingyen is megkaphatja???? ( Youtube- sok szazezer step by step sminkes video van fent INGYEN!!! )
2009. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
88%

Tényleg felesleges volna ilyenbe belekezdeni,mivel hogyha az emberek fizetnének is akkor is csak mínuszban volnál.Mert ahhoz h bankszámlát nyiss,azt csak egy megadott összeggel tudnád elintézni+ egy megnyitott bankszámlára havonta kell fizetni,ami gondolom nem kevés pénzbe kerülne.

Szerintem jobban járnál ha inkább az ismerősöket sminkelnéd ki pénzért.Vagy ha elég idős vagy hozzá akk menj el egy kozmetikushoz brigádozni.

2009. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tanácsot kértem, hanem azt szerettem volna tudni, hogy hogyan kell ezt bankszámla kell vagy mi, vagy postán küldjék a pénzt vagy hogy kell ezt intézni.

A többit csak leírtam, hogy tudjátok miről van szó.


Na de mindegy..


Egyébként akármilyen hihetetlen fizetnek érte, mert van aki googlevel se megy semmire, és van aki lusta rákeresni és egyáltalán nem is tudja mit keressen.


Gondoljatok csak bele csak itt a szépség részlegben hány ugyanolyan kérdés van naponta kiírja valaki, hogy "segítség! mitesszeres az arcbőröm mit csináljak?"


off: látom át lettem téve a weblapkészítéshez, na jó végül is mind1. :)

2009. márc. 25. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Miert nem nyitsz egy kozmetikat?

Amugy en biztos nem kernek tanacsot valakitol, akirol nem is tudom, hogy kicsoda, micsoda?! Lehet hogy valamelyik oldalrol kiirod a dolgokat, es meg ezert penzt is kersz?

Amugy mivel foglalkozol?

2009. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Jaj most mért ellenzitek ennyire ezt a dolgot??

Ha ő nyitni akar egy "netSzalont", akkor úgyis nyitni fog, ebbe senkinek semmi beleszólása.

Csak azt akarta megtudni hogy hogyan lehetséges...

Amúgy minden jövedelem után adót kell fizetni, ha egy "cégnél dolgozol" akkor a fizetésedből vonják le, de ha így otthon van "magán vállalkozásod" akkor az után is kell adóznod, mert ezt nem ellenőrzik, de ha rajtakapnak akkor komoly összeget kell fizetned "törvénytelen jövedelem" miatt. Azaz törvényt sértő.

2009. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!