Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról? Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 23. 14:57
 1/4 Argloss ***** válasza:
Nem igazán szép egyik skin sem, ráadásul nem személyre szabható, vagyis számomra felesleges dolgokkal is tele van...
2011. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oldal nem rossz... (ezt mondom úgy, hogy használni biztosan nem fogom, a működésére és a kis apróságokra gondolok.)

Viszont a dizájn az ... nem túl jó :P

2011. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

annyira a desing nekem se tetszik de biztos jól működik és ha legörgetünk egy bizonyos mértékig akkor jobb alul lesz egy nyíl felfele és az se túl szép mármint akkor már nem illik a desinghez


szerintem: az oldalt kicsit sötétísd be szoval olyan barnásabb legyen az egész és a linkek alól szedd ki az aláhúzást illetve cseréld le a színét ...

2011. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményt! A design még elég kezdetleges. És seo szempontjából is van még mit javítani. Egyébként, ha valakinek van ötlete, hogyan lehet egy ilyen változó tartalmú oldalt jól meg seo-zni akkor szívesen veszem az ötleteket. :) A design tanácsokat pedig megfogadom. Köszönöm.
2011. jún. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!