Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a különbség a CMS-ekkel...

Mi a különbség a CMS-ekkel (Dupal, Wordpress, Joomla) és a CMS rendszerek nélkül fejlesztett weboldalakban?

Figyelt kérdés

Egy komoly webfejlesztő használ ilyen rendszereket?

Érdemes CMS rendszereket használni?


2011. jún. 24. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy komoly webfejlesztő szerintem ritkán használ ilyet, illetve inkább az a pontos megfogalmazás, hogy inkább kisebb, egyszerűbb munkákhoz használ ilyet max. Többnyire egy nagy fejlesztés több havi munka, ahol teljesen egyedi kérések vannak, tehát itt nem jöhet szóba ilyen CMS rendszer. Inkább meglevő, saját fejlesztésű modulokat használnak.

Annak viszont, aki pl. 1-2 hetes(max 1 hónapos) kisebb, inkább csak tartalom(statikus szöveg főleg) alapú oldalt kell készíteni, arra szerintem tökéletesen megfelel.


Persze lehet, hogy más nem így látja, én saját tapasztalatomat írtam le (több mint 6 éve vagyok webfejlesztő, és én csak egyedi fejlesztésekkel foglalkozom)

2011. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy CMS már eleve tartalmaz több ezer! fájlt.

Szóval jóval lassabb és nagyobb mint egy saját fejlesztés.


Profik is dolgozhatnak CMS-el, mert gyorsabb és könyebb megcsinálni dolgokat.

2011. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!