Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell használni az...

Klaudiaaaaa kérdése:

Hogyan kell használni az uw.hu oldalt? Neveldét csinálnák ott. Segítene valaki? ilyesmi oldalt akarok csinálni: www.kutyuskanevelde. Uw.hu

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Segítek. Ne fáradj vele. Felesleges. Szívesen.
2011. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Hali

Én tudok segíteni.

Kell hozzá:

html

php

css

mysql


Ezekhez értesz?

2011. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem ért hozzá.ha azt se tudja hogy működik az UW.hu.
2011. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
akkor felejtsd el hogy te ott neveldét csinálj...
2011. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

először is regisztrálsz az uw-n...

aztán lesz egy webcímed. pl: kutyuskanevelde.uw.hu

kapsz egy tárhelyet, ahová fel kell tölteni a weblapot (amit már korábban megcsináltál valamilyen webszerkesztő programmal... Pl: FrontPage, Dreamviewer, van sokféle) FTP-n keresztül...

(Total commander - CTRL+F - új kapcsolat - Kutyanevelde, ftp.uw.hu azt hiszem, felhasználónév, jelszó, /így fenntről lefele/)

majd feltöltöd a fájlokat... kezdőlap lesz index.html vagy index.php


és ha minden oké, akkor eltudod érni a webcímmel a weblapot... meg más is, aki beírja a címet a böngészőbe

2011. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem "csinálnák", hanem "csinálnék".

Ne haragudj, de ez így nagyon ciki...

2011. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ehhez először is logikus gondolkodás kell (a programozás alapfeltétele). Aztán (ahogyan előttem is írták) tanuld meg a következőket: HTML, CSS, PHP, MySQL. (nagyjából jó ez a sorrend) Utána el tudod tervezni, milyen adatbázis-táblák kellenek, milyen kódokat kell lefuttatnia a php-s lapjaidnak. Sok sikert!
2011. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
miket kell írni a táblákba?
2011. jún. 30. 17:07
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen olyan adatot, amit tárolni szeretnél, adatbázisba mentve kell tárolni.. ezt az sql jellegű db-k táblákban valósítják meg.


olyan egyébként, mint az excel: van egy n*m-es táblázatod, amibe minden sor egy külön ember, és minden oszlop egy adatsor:

név: cím: telszám:

Józsi x út 1 0660666666

Béla y út 3 0650525355


pl így , de ez egy rohadt helytelen és gyökér példa, csak azért írtam, hogy értsd.


A Te esetedben, már ha valamilyen neveldét akarsz csinálni, akkor minden tábla egy felhasználó, ha mondjuk dinoszauruszokat tenyésztünk, akkor pl:


x felhasználó:

dínó neve->...

dínó kora->...

bármi, ami tulajdonságként szerepel->...



De most tök komolyan: szerintem, ha értelmes kérdést tennél fel, többen is szívesen segítenénk itt, de: ha full amatőr vagy, akkor sztem kár a gőzért; /én írtam ilyet már megrendelésre.. nem két perc és nem 2 évnyi tanulás kell hozzá.../

2011. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
www.eb-nevelde.ucoz.hu eladó megveheted! adam.bence99@freemail.hu ide írj
2011. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!