Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Flash weboldalkészítő, ami...

Flash weboldalkészítő, ami ismeri az ékezeteket?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, amivel könnyű összedobni az oldalt. Eddig magam kódoltam php-ban, de anyu most ütős, animált oldalt akar, de a különbözetire való tanulás miatt NINCS időm megtanulni a flash-t, úgyhogy most kénytelen vagyok az egyszerűbb módszerekhez nyúlni =/

Nem kell magyar nyelvűnek lennie, de ismerje az ékezeteket, mivel egy céges oldalon hogy nézne ki, hogy "Udvozoljuk"? =/

Nagyon fontos lenne, úgyhogy légyszíves válaszoljatok! köszönöm!


2011. júl. 3. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha nem az egész oldal flash animációs. Inkább csak részletei. A keresők pl. nem tudnak belekeresni a flash tartalmába. Ráadásul betöltőképernyőre is szükséged lehet, ha nagy a fájl, márpedig az nem ritka. Ha mégis az a cél, hogy minden mozogjon, akkor érthető. De jobban járnál ha inkább sima grafikai elemeket gyártanál a szöveghez, itt-ott animációval megtűzdelve (pl menü, fejléc, díszítő elemek). Szóval nem kell az egészet flash-ben tolni, hogy ütős legyen. :)


Ja és alapvetően lehet ékezetesen írni, ha van hozzá megfelelő betűtípus.

2011. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja meg ha stimmel a karakterkódolás, úgy általánosságban. :D
2011. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én ezt értem és tudom, de anyám informatikai analfabéta ^^" szóval neki mondhatom, mióta meglátta a termék egy külföldi oldalát teljes flash kezelésben... nem hagy békén...
2011. júl. 3. 11:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nem nagyon engedte a kódolást változtatni... elvileg a szövegszerkesztője ismeri a HTML-t, de hiába állítottam a karakterkódolását, nem érezte meg -.-
2011. júl. 3. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj. Flash-ről beszélsz. Elvileg egy animációs proginak kell lennie beépített "szövegíró" opciónak... hogymondjam, egy gomb amivel szöveget írsz. Vagy eleve kész szöveget akarsz bele importálni "képként"?
2011. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eredetileg szövegként szerettem volna, de ezzel adtál egy ötletet :D (basszus, hogy magamtól nem jöttem rá, égés x"D) köszi :)
2011. júl. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!