Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hotdog közösségi oldal /...

DaVeR kérdése:

Hotdog közösségi oldal / profil alakítása / Flash beillesztése lehetséges?

Figyelt kérdés
A kérdése tehát az lenne, hogy annyi év után elhatároztam, hogy kicsit megváltoztatom a profilom.. Igen de a szerkesztő nézetben még egy háttér kéept is bonyolultabb betenni. Ezek után teljesen elakadtam mikor a Flash-em amit elksézítettem, bekaartam tenni.. Mert hiába csak az object részt másolnám be de mivel ügye nem egy mappában van így felsem ismeri. Vagyis elsem indul meg semmi. ÉS fogalmam sincs, hogy lehetne ezt megoldani. Remélem tud valaki segíteni =/ Mert 9 órát szenvedtem már az egésszel.
2011. júl. 6. 00:42
 1/3 compactegon ***** válasza:
töltsd fel valahova és úgy hivatkozz rá. bár nem tudom a hot-dognál hogy lehet szerkeszteni. kódokkal nem lehet? úgy egyszerűbb lenne.
2011. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy van, hogy mikor a profilodat szerkeszted és írhatod be a Bemuatkozáshoz a szöveged meg a többihez ott van egy oylan rész, hogy átrakhatod forráskód nézetbe. És ha mgé nem írtál bele semmit akkor csakegy div-ed van. És például, ahozz , hogy egy saját hátteret tehessek be, ahoz felkellet töltenem a hátteret a képtárban és akkor ahoz való hivatkozástt tettem be az URL-be de ezt egy flashnél nem valószínű, hogy megtudnám tenni =/ De azért probálkozom, kiprobálom a te ötleted is ^^
2011. júl. 6. 12:26
 3/3 compactegon ***** válasza:

<div id="flash">

<!--[if !IE]> -->

<object type="application/x-shockwave-flash"

data="flashfileneve.swf" width="850" height="85">

<!-- <![endif]-->

<!--[if IE]>

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0"

width="850" height="85">

<param name="movie" value="flashfileneve.swf" />

<!--><!--dgx-->

<param name="loop" value="false" />

<param name="menu" value="false" />

</object>

<!-- <![endif]-->

</div><!-- flash vége -->


ha így csinálod (természetesen minden helyen átírod a méreteket), akkor elvileg jónak kellene lennie. bár a css-ben meg kellene írni a flash div kódját is. ha belinkeled az oldalt megnézem holnap próba után.

2011. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!