Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kezdő vagyok blogolásba...

Kezdő vagyok blogolásba adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
blogspot-on kezdtem el blogolni(szépség blog) szeretném kicsit szebbé tenni, sablonokkal, fejléccel, meg hasonló szép dolgokkal. Hogy tudom azt megcsinálni, hogy ha rákattintanak a képre akkor bejön az az oldal?
2011. júl. 7. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

A megoldás: tanulj meg htmlül - legalább annyit, mit kell keresned fejléccseréhez, egyéni háttérhez, vagy legalább a google-t tanuld meg használni angolul, mert rengeteg minden van rajt blogspothoz.

Bannerkészítésre is vannak programok, de igényektől, tudástól függ, hogy melyiket tudod majd használni, keress rá!

2011. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem tudok angolul:S
2011. júl. 7. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Új sablon

[link]

[link]

kiválasztod, letöltöd, kicsomagolod a zip-böl, és az xml fájlt feltöltöd a blogodra

Tervezés > HTML-kód szerkesztése > Helyi számítógépen tárolt sablonfájl feltöltése



"ha rákattintanak a képre akkor bejön az az oldal?" ezt nem értem :(

hol? milyen képre?

add meg a képhez a hivatkozást és a adott oldalra linkel.

2011. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aki honlap készítéssel (beleértve a blogsablonok egyénre szabását is pl.) akar foglalkozni, az nem kerülheti ki az angol nyelvet. A kódok is angolul vannak és azon a nyelven valóban rengeteg anyag van, amiből egyedül is meg lehet tanulni a honlap készítést elég jó szintre.
2011. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"nem tudok angolul" >> tanulj meg! A programozáshoz elengedhetetlen, márpedig egy jó honlaphoz tudni kell programozni. A neten is vannak jó anyagok hozzá, nem kell feltétlenül tanár, csak, hogy legalább értsd, mit csinálsz.
2011. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez csak egy blog! nem programozni akarok:) ha annyira akarnám akkor nem annak tanulnék aminek tanulok:)

egyszerű alap dolgokra vagyok kíváncsi

2011. júl. 7. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:

nem is azt mondtam, hogy programozni tanulj meg :) de minimális angoltudás nélkül nem fogod tudni, mit keress a kódban, ha a fejlécet, vagy a hátteret akarod kicserélni... amúgy blogspoton sok beépített cuccos van, abból is össze lehet hozni szép dolgokat, úgysem az a lényeg, hanem a tartalom

ha megnézed a legsikeresebb blogokat, egyiken sem azon van a hangsúly, mennyire csilli-villi, sokkal inkább a tartalmon

2011. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!