Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan érdemes fényképeket...

Hogyan érdemes fényképeket elhelyezni weboldalon?

Figyelt kérdés

Készítek egy weboldalt (ingyenes), és fényképeket szeretnék rátenni.

Hogy érdemes csinálni? Feltöltőm az oldalra (félek kevés lesz a hely, vagy felteszem egy gallériéba, és onnan linkelve. Ettől pedig azért félek, nehogy belassítsa az oldalt, hogy ha valaki megnyitja, hírtelen 50 képet akar leszedni, és elkezd kapcsolatokat építeni az oldal.

Hu, remélem azért érthető voltam, nem igazán vagyok webmester, de ezt nyílván már leszűrtétek. :)


2011. júl. 7. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne egy oldalra rakd fel az 50 képet, hanem rendezd pl. galériába, amin egyesével végig lehet menni.

Nem tudom mivel dolgozol, de ha CMS-t használsz, vannak megfelelő bővítmények erre.

2011. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 compactegon ***** válasza:
jquery lightbox. keress rá a lightbox vagy litebox szavakra.
2011. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak tanács/javaslat: az ingyentárhelyek erősen véges Mb-ot adnak neked.. a képgaleria oldalak ennek sokszorosát... én úgy csináltam régen, hogy: képeket fel egy olyan free accountos, de publikussá tehető galériás-oldalra, ami ad lehetőséget, hogy albumot beágyazni honlapba: csináltam egy galeria.html=képek menüt, ami annyi volt, hogy egymás mellé/alá beágyaztam egyesével az albumokat(de maga a lap ugye teljesen a honlapom designja szerint volt írva), annyi módosítással, hogy a link target=_blank , tehát megnyitása új lapon.. a látogató ráklikkelt, megnézte az adott album képeit, bezárta az új lapot, ráklikkelt egy másik albumra, stb...

Nekem bevált, mivel most azért ingyenes tárhelyre vagy kevés kép fér fel, vagy le kell méretezned őket, ami rossz is, meg időigényes is.. én ezért javaslom ezt..


ja, [link]


ennél pl lehet.. de sok van..

2011. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. júl. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!